5 hlavných výhod nakupovania z Číny

Nákup tovaru priamo z Číny sa stáva čoraz obľúbenejší. Dôvodov a výhod nakupovania z Číny je viacero. V tomto článku uvedieme 5 výhod, ktoré sú podľa nás tie najpodstatnejšie. Ak ešte nenakupujete z Číny, tieto dôvody vás možno presvedčia o tom, aby ste aspoň zvážili takúto možnosť.

  1. Na výber máte široký výber tovaru – až státisíce produktov, mnohé z nich v sortimente našich obchodov ani nenájdeme.
  2. V porovnaní s kamennými obchodmi alebo domácimi eshopmi ponúka nakupovanie z Číny nižšie ceny pre široký sortiment tovaru.
  3. Väčšinou je poštovné zadarmo alebo len za malú často zanedbateľnú čiastku.
  4. Vo viacerých čínskych obchodoch alebo pri platbe PayPalom tovar je plne poistený a to ako pre prípadné nedodanie tovaru, tak aj proti prípadnému poškodeniu počas dopravy.
  5. žiadne jazykové bariéry. Vďaka stránkam alivslovencine.sk je možné nakupovanie na stránkach obľúbeného čínskeho obchodu Aliexpress v slovenčine. Stačí pár kliknutí a môžete mať obľúbený eshop Aliexpress v slovenčine aj vo vašom webovom prehliadači.

Za obľúbenosť čínskych internetových obchodov jasne hovoria aj čísla o predajoch. Údaje o dennom predaji počas Singles Day, čo je najväčší sviatok nakupovania v Číne 11. novembra, na stránkach najväčšieho čínskeho predajcu poukazujú na nárast každoročných priemerných denných tržieb v tento deň. Aké sú podľa vás ďalšie výhody nakupovania z Číny?

Leave a Reply