fotky uložisko

Alternatívy pre Google Fotky

Google fotky patria zaslúžene medzi veľmi populárne úložisko na zálohovanie fotiek (tzv. cloud). Koncom roka 2021 Google však nepotešil svojich užívateľov. Prišlo prekvapivé vyhlásenia: Po novom sa budú vaše Google fotky započítavať do 15 Gb bezplatného úložiska. 

Vaše fotky zálohované a vždy online

Kapacita sa vám bude každou fotkou zmenšovať a za pár mesiacov máte po voľnej kapacite a z “free” úložiska sa stane ako zázrakom platené. Nové fotky si už bez platby do svojej online galérie nenahráte. Google stratí obrovskú konkurenčnú výhodu a ľudia sa samozrejme začínajú obzerať po alternatívach. Pozrime sa aké cenovo výhodnejšie alternatívy Google Photos sú dnes na trhu:

Najlepšie úložisko (cloud) pre vaše fotky

Mega.NZ

Na prvom mieste je zaslúžene stránka Novo Zelándskej spoločnosti Mega Ltd. Tento cloud je svetovou stálicou a patrí medzi najznámejšie online úložiská na internete. Zadarmo poskytuje úložisko až 50 Gb a ponúka viacero programov vrátane zdieľania dokumentov a vysokú bezpečnosť. Pre fotografie a videa bohato postačí aj najlacnejší balík PRO Lite za 4,90 mesačne. Ten vám poskytne mnoho výhod a hlavne až 400 Gb priestoru.

fotky cloud

Odkaz na registráciu aj s bonusom: https://mega.nz/aff=JMAZDgH44Ws

IDrive

Ako druhú alternatívu vám vieme ponúknuť Idrive, tento produkt je zameraný na náročnejších užívateľov. Stým súvisí aj aj štedré úložisko ktorú táto služba ponúka. Najlacnejší balík ponúka obrovských 5 TB (5 000 Gb) za 52 dolárov ročne. Ak si túto cenu rozrátate a prehodíte to na eura. Mesačne tu zaplatíte iba 3,5 Eur za 5 TB! 

Odkaz na registráciu aj s bonusom: https://www.idrive.com/p=digitalpyl

Uvedené služby sú výborne cloudové riešenia pre vaše súbory, zálohy, programy, videa a obrázky. Cloud je dnes výborne riešenie ako mať svoje informácie v bezpečí a vždy po ruke. Nech ste na konci sveta, stačí vám iba internet a vaše data alebo fotky sú vždy s vami. 

Zdroj informácii: uloziska.sk

Leave a Reply