Doprajte si relaxáciu i ozdravnú kúru s rybičkami Garra Rufa aj u vás doma

Posadiť sa k akváriu plnému čulých a hladných rybičiek Garra rufa, ponoriť do neho nohy či ruky, a nechať sa nimi hýčkať, to už dnes nie je žiadna novinka. Väčšina moderných žien navštevuje salóny, kde si túto kúru môžu dopriať. Vedeli ste, že Garra rufa si už môžete zaobstarať i domov?

Rybičky Garraru fapre hladké nohy a čistú myseľ

Patríte medzi ženy, ktoré zatiaľ kúru s Garra rufa nepodstúpili? Ešte ste si nevyskúšali blahodarný vplyv usilovnej práce drobných rybičiek na vaše telo i myseľ? Potom netušíte, o čo prichádzate.

Rybičky Garra rufa žijú v termálnych prameňoch Turecka a Sýrie. Teplota vody sa tam blíži 35 °C, takže okolo nich prežije len minimum živočíchov, ktorými by sa mohli živiť. Vďaka tomu sa rybičky naučili konzumovať nekrotické tkanivo a môžu tak byť prospešné i ľuďom.

Prečo si zaobstarať rybičky Garra rufa?

Či už máte suchú kožu, tvrdé päty, popraskané chodidlá, alebo dokonca lupienku, pre tieto rybičky to nie je žiadny problém. Stačí, aby ste sa pohodlne usadila, ponorila nohy, ruky či inú časť tela do teplej vody k rybičkám a nechala sa rozmaznávať. Rybičky Garra rufa vám budú postupne problematické miesta okusovať a vy si oddýchnete. Nemusíte sa báť, okusovanie rybičkami nebolí. Naopak, je to príjemné.

Garra rufa vám urobia prírodný peeling, do hĺbky vyčistia vaše chodidlá, stimulujú vám reflexné body, a na horných i dolných končatinách vykonajú mikromasáž, čím zlepšia váš krvný obeh. Rybičky si dokážu poradiť aj so zdravotnými komplikáciami, ako je spomínaná lupienka, ale i ekzém, plesne, bradavice, mozole a ďalšie.

Rybičky Garra rufa vo vašej obývačke

Či už ste skúsené chovateľky akváriových rybičiek, alebo s tým nemáte doteraz žiadne skúsenosti, Garra rufa si môžete zaobstarať aj vy. Od chovateľa sa dozviete, ako sa o ne starať i dokrmovať a ak zatúžite aj po luxusnom, dizajnovom a krásne nasvietenom akváriu, i to tu zoženiete. A vybrať si môžete hneď z niekoľkých farieb.

Leave a Reply