Kam na dovolenku v zime?

zimny sportZima sa už pomaly prejavuje a my sa čoraz viac tešíme na najkrajšie sviatky v roku, ktoré tu máme ani nie o dva týždne. Ak sa chystáte stráviť tento krásny čas v kruhu svojich najbližších, lepšie ani urobiť neviete. Áno pokiaľ ešte nenadíde štedrý večer, máme čo robiť, chystať, upratovať, zdobiť a pripravovať. No keď tento deň, tak rýchlo prejde, môže sa nám zdať, že už zima skončila a viac sa nie je na čo tešiť, teda ak nerátame Silvestra. No aj keď sa to zdá pekné zimné prázdniny nemusia byťstereotypné a ani nudné. Jasné, že sviatočné dni by sa mali tráviť s rodinou, no potom do troch kráľov máte hromadu času napríklad aj na spoznávanie našej krajiny alebo vyrazenie na lyžovačku. Slovensko je predsa krásna krajina a naše Tatry nám závidia všade vo svete. Krásne, hory, rôznorodá krajina, neuveriteľná prírody, milý ľudia, vychýrená pohostinnosť… Môžete sa napríklad s celou rodinkou odhodlať objavovať krásy našej zeme priamo do Tatier. A zakiaľ si deti budú užívaťsneh, vy si so svojou polovičkou môžete dopriať luxusný wellness v samom srdci hôr. Pre viac informácií o wellness pobyte kliknite na webovú stránku druzbahotel.sk.

Ak túžite spoznávať všetky krásy Slovenska neexistuje lepšia možnosť ako ísť auto, no aj cesta vlakom môže byť rovnako zaujímavá. Aby ste po príchode videli všetky krásy Slovenska, krásnu prírodu, lesy, lúky, plesá, vrchy a štíty potom si nezabudnite pribaliť do batožiny ďalekohľad. Ak

ste dobrodružný typ človeka, potom zoberte manželku deti a skúste preskúmať okolitú prírodu aj za tmy keď už je vidieť hviezdy. Že vtedy už nič vidieť nebudete? To neplatí ak sa vybavíte nočným videním, ktoré funguje v najväčšej tme. Aj počas tmy vás potom očaria výhľady na rozsiahle lesy a lúky, menšie dedinky a mestá. Z každej strany vás budú obklopovať krásne pohoria, malebné potôčiky alebo skalnaté bralá.

Leave a Reply