Módne trendy na sezónu jeseň/zima

Nadchádzajúca sezóna prichádza aj s novými trendmi, ktoré sú viac ako zaujímavé. Aké kúsky by nemali chýbať vo vašom šatníku, keď chcete držať krok s módou?

Ligotavé a lesklé dámske oblečenie

Jeseň a zima budú v znamení metalických farieb, lesku a flitrov. Lesknúť sa môžu sukne a šaty vyzdobené flitrami. Horúcim hitom sú bundy v zlatej alebo striebornej farbe a v úzadí sa nedržia ani doplnky. Ak sa teda necítite na to, aby ste chodili po ulici v metalickej sukni či bunde, môžete svoj outfit oživiť metalickými lodičkami alebo si obuť dámske balerínky vo výraznejšej farbe.

balerinky

Hravá a farebná jeseň

Jeseň bude aj v znamení etnických motívov, ktoré sa objavujú na topoch, bundičkách a výnimkou nie sú ani dámske mikiny. Trendy sú boho-chic kúsky, v ktorých sa miešajú ľahké a padavé materiály s materiálmi ťažších štruktúr vyzdobené rôznymi vzormi a výraznými dekoráciami. Vo vašom šatníku by nemali chýbať ani tradičné materiály, akými je napríklad vlna. Z farieb by ste mali siahať po červenej, vínovej, hnedej, fialovej alebo vzore káro. Mimo nebudete ani v nesmrteľnej čierno bielej kombinácií.

mikiny

Blúzky a košele

Materiál košele alebo blúzky by mal byť ľahký, tenký a jemne transparentný alebo mäkký a príjemný na telo. Košele a blúzky majú túto sezónu ozdobné a funkčné prvky v podobe objemných mašlí, žabó pozdĺž gombíkov, výrazných manžiet na rukávoch a golieroch. Blúzky by mali mať naozaj ženský štýl. Ak chcete niečo športovejšie, budú to košele v pánskom štýle, ktoré sú stále trendy. Môžu mať vzor s prúžkami, káro a vyrobené môžu byť z bavlneného plátna, keperu alebo to môžu byť aj klasické flanelky. Pokiaľ ide o farby, výber je naozaj široký – od neutrálnych farieb, cez pastelové odtiene až po výrazné žiarivé farby. Blúzky a košele ideálne na túto sezónu nájdete aj v kolekcií dámskeho oblečenia Medicine.

Leave a Reply