Plavba loďou v Chorvátsku. Dobrodružstvo plné zážitkov

Letná dovolenka nemusí znamenať len pláž a more na tom istom mieste. Môžete si ju vychutnať aj trochu inak, so vzrušujúcimi zážitkami. Obľúbenou formou letnej dovolenky sa v poslednom čase stáva plavba loďou. Ponúka možnosť spoznávať krajinu netradičným spôsobom a čas plný dobrodružstva. Vydajte sa aj vy na netradičnú dovolenku a plavba na jachte sa pre vás stane nezabudnuteľným zážitkom.

Či už sa vyberiete na rodinnú dovolenku, teambuilding alebo zážitkovú cestu za spoznávaním krás krajiny, plavba loďou vás určite nesklame.

Plavte sa spolu s najbližšími

Rodinná dovolenka na lodi je príležitosť ako stvorená nie len na poriadny oddych, ale aj na utuženie rodinných pút. Je dokonalým zážitkom tak ako pre dospelých, tak aj pre deti. Plavba na jachte predstavuje čas oddychu, spoznávania nových zákutí Chorvátska a užívanie si prítomnosti tých najbližších. Navyše, to všetko v slnkom zaliatej krajine.

Tip: Možno sa pýtate, prečo o lete píšeme už teraz. Je to z jednoduchého dôvodu. Luxusné a cenovo dostupné plavby sa minú ako prvé. A ak nechcete najbližší rok premeškať svoju šancu, tak si plachetnicu alebo katamarán rezervujte už teraz. Napríklad cez dôveryhodného a renomovaného partnera na trhu ako je www.luxurysailing.eu.

Plavba loďou sa pre vás môže stať nezabudnuteľným zážitkom, pretože si ju môžete vychutnávať dokonca aj ako vašu svadobnú cestu. Vzácne chvíle na palube s najbližšou osobou sú na nezaplatenie a ostávajú v pamäti do konca života. Romantické predstavy v podobe mora, zapadajúceho slnka a výnimočných okamihov na palube môžu byť skutočnosťou. Plavba na jachte či lodi vám takúto možnosť ponúka. Výnimočný čas strávený spolu je tým najkrajším darom, aký si počas tejto príležitosti navzájom môžete dať.

Plavba loďou môže byť aj skvelým spôsobom, ako osláviť narodeniny, výročie či iné jubileum. V kruhu vašich blízkych tak môžete osláviť jedinečné okamihy netradičným a výnimočným spôsobom.

Zábava s kolegami či priateľmi

Plavba na jachte je skvelou príležitosťou, ako nielen posilniť tímového ducha, ale aj zažiť netradičnú dovolenku s kolegami. Počas plavby môžete objavovať krásy Chorvátskeho pobrežia, vydať sa do miest či dediniek a ochutnávať tradičné jedlo či kvalitné chorvátske víno. Okrem toho môžete plachtiť na mori a zažiť skvelé dobrodružstvo. A ak zatúžite po ešte väčšom adrenalíne, môžete vyskúšať potápanie. Budete mať tak možnosť objavovať krásy nielen pobrežia, ale aj podmorského sveta.

Zážitky na prvom mieste

Plavba loďou na Jadranskom mori vám ponúka možnosť spoznávať Chorvátsko z inej perspektívy. Môžete sa vydať za krásami prírody a objavovať zátoky s azúrovo modrými vodami, v ktorých sa nachádzajú prázdne pláže len pre vás. Alebo sa vyberte na plavbu plnú relaxu a využite masáže priamo na palube. A ak túžite spoznávať chute krajiny, plavba loďou je skvelou možnosťou, ako sa vydať do vinárskych oblastí či do rôznych mestečiek alebo dediniek a vychutnávať si tradičné jedlo z čerstvých domácich surovín.

Plavba na jachte je skvelým spôsobom, ako si vychutnať dovolenku a pri tom zažiť kopec dobrodružstiev. Nelimituje vás miestom ani časom, všetky aktivity si môžete prispôsobiť podľa seba. Vychutnávajte si Jadranské more a krásy chorvátskeho pobrežia priamo z paluby. Plavba loďou je vhodná pre všetkých, od tých najmenších po najstarších. Plavba loďou ponúka množstvo aktivít a zážitkov, a tak si každý rozhodne príde na svoje.

Leave a Reply