byvanie

Premiére – prvotriedne bývanie v centre Bratislavy

Hľadáte kvalitné ubytovanie v Bratislave? Nájdete ho na Šancovej v Starom meste. Obytný komplex Premiére čaká na vašu návštevu.

Kvalitné nové byty Bratislava neponúka len tak na otvorenej dlani. O to cennejšie je, ak sa nejaká takáto možnosť z času na čas objaví. A ten čas je práve teraz, pretože v komplexe Premiére sú ešte nejaké tie miestečka voľné.

Premiér je projektom českej developerskej spoločnosti Finep, ktorá na trhu s nehnuteľnosťami pôsobí viac ako 20 rokov. Za ten čas sa jej podarilo zrealizovať desiatky úspešných projektov a postaviť tisícky obytných priestorov. Potenciál byť ďalším úspešným projektom má aj Premiére, 23-podlažný obytný dom.

budova

Apartmány, štúdiá, byty v Bratislave – to všetko má Premiére k dispozícii. Od jedno až po štvorizbové varianty, od výmery 32 až po 125m2, vyberie si ozaj každý, veľké rodiny aj čoraz početnejšia skupina singles. Každá obytná jednotka je vybavená buď terasou, lodžiou alebo balkónom, no a bonusom je krásny výhľad na hlavné mesto.

To, čo je aktuálne dnes, môže byť už zajtra nerelevantné. To sa ale projektu Premiére netýka, pretože jeho tvorcovia mysleli aj na budúcnosť. Ako sa to prejavilo? Hovoríme o extenzívnej zelenej terase na šiestom poschodí a najmä o podzemných garážových priestoroch – zelene a parkovacích miest (navyše strážených) nie je v Bratislave nikdy dosť. Súčasťou garáže sú aj nabíjacie stanice pre elektromobily.

byvanie

Na komplex Premiére sa môžete ísť pozrieť osobne – stojí na Šancovej ulici v Bratislave. Cestou si všimnite skvelú občiansku vybavenosť a blízkosť staníc MHD, reštaurácií, edukačných a zdravotníckych zariadení či možností na aktívny oddych. Premiére má skrátka všetko, čo od moderného bývania očakávate. Predaj bytov Bratislava v takejto kvalite len tak neponúkne.

Leave a Reply