Už sa nám blíži Silvester

Slovensko je naozaj nádherná krajina a nemyslíme si to len my, vedia to všade vo svete. Krásne, hory, rozsiahle lesy, lúky, háje, neuveriteľná príroda a milí ľudia. Mnoho z nás Slovákov sa však aj pri príchode zimných sviatkov rozhodne stráviť dovolenku mimo Slovenska a ísť lyžovať napríklad do neďalekých rakúskych Álp.

Pritom ubytovanie na Slovensku je omnoho lacnejšie a výhodnejšie. Veď naše veľhory ponúkajú dokonalý vizuálny a aj dobrodružný žitok pre celé rodiny aj jednotlivcov alebo pre partiu kamarátov. Vydať sa preskúmavať Slovensko a zažiť kopec dobrodružstiev namiesto leňošenia doma pred televízorom alebo hranie hier na mobile. Vianočné sviatky by sme mali naozaj stráviť s rodinou doma, no čo taký Silvester? Vtedy sa túži zabávať každý a aj preto navštevujeme rôzne podniky, schádzame sa na námestiach…

Po roku treba zmenu

Ale tento rok by ste mohli urobiť výnimku a zájsť buď s rodinou alebo priateľmi stráviť Silvester na horách v horskom hoteli. Vianoce máme ani nie za dva týždne a tým pádom ani Silvester nie je ďaleko. To ako ho strávite je samozrejme na vás no už teraz je jasné, že väčšina ubytovania na Silvestra je už vypredaná. Tento kolotoč sa začína už pomerne skoro a to začiatkom októbra, no sú ľudia, ktorí si svoj pobyt rezervujú už koncom leta – pre každý prípad. Zaujímavou možnosťou ako si spríjemniť tohtoročný Silvester môže byť aj domáca párty. Osviežiť si ju môžete cateringom alebo mobilným barom, to je dnes stále viac populárna služba kedy si prenajmete vášho súkromného barmana a ten vám okrem miešania drinkov môže predviesť aj skvelú barmanskú show.

Silvester na horách

Stráviť aspoň jeden rok Silvestra namiesto doma niekde vonku alebo na chate, by mohla byť vítaná zmena. Skúste poobvolávať vašich priateľov a dohodnúť sa. Ak chcete dovolenkovať v blízkosti lyžiarskych vlekov, ešte stále máte aspoň akú takú možnosť objednaj si silvestrovský pobyt, ale musíte tak urobiť už teraz. No príchod nového roka sa dá osláviť aj v niektorom veľkomeste mimo Slovenska alebo inej svetovej metropole. Čo by ste povedali na to ak by ste mohli stráviť Silvester napríklad v Londýne? Ale aj tu sa poponáhľajte, pretože letenky Bratislava-Londýn majú už tiež na mále.

Leave a Reply