Zima ešte nekončí! 3 módne tipy na zimu 2019/20

Móda je veľmi rozmanitá a existuje nespočetné množstvo štýlov spomedzi ktorých by sme si mohli vyberať. Zima nám prináša nové trendy hlavne z oblasti kabátov, obuvi a čiapok. Medzi módne trendy tejto zimy patrí nepochybne športová elegancia, takže páni nebojte sa experimentovať a skúšať nové veci! Do konca zimy je ešte času dosť.

Kabáty

Tohtoročnej zime dominujú hlavne bundy a elegantné kabáty, záleží od toho čo uprednostňujete. Bundy (alebo aj Parka) uprednostňuje skôr mladšia generácia. Nájde v nich praktické využitie pri ukladaní si vecí do vreciek a pritom nám dá moderný dojem. Nájdeme ich v rôznych farbách a sú nie len štýlové, ale aj pohodlné a teplé. Gate najnovšie spustil online eshop a žiadna gate zľava vám už neújde, online dokonca nakúpite ešte výhodnejšie, zľavy sú až do 80%.

Dominantným prvkom sa tento rok stala kožušina na kapucniach, ktoré zvýraznia celý outfit. Pri elegantných kabátoch by sme radi vyzdvihli priliehavé s decentnými farbami ako čierna, béžová alebo sivá. Dá sa príjemne zladiť s celým outfitom a vytvoriť tak vznešený dojem z celkového výzoru.

Obuv

Pri obuvi je to podobné, ako pri kabátoch, niekto má rád ležérnejší štýl a niekto elegantný. Pri ležérnom štýle ešte stále dominujú tenisky a sneakers v zimnej edícií. Ani tento rok nie sú výnimkou tenisky od Nike, Adidas alebo dokonca Vans. Ak nakupujete online, nezabúdajte na zľavový kód FootShop, či pre ZOOT, eObuv a mnoho ďalších.

Niektorí považujú tenisky na zimu za odvážnejšiu voľbu, no tieto značky nám umožnili výber z veľkej škály zimných sneakers. Elegantné topánky nájdeme väčšinou v rôznych odtieňoch hnedej až po čiernu. Poskytujú nám moderný vzhľad s prvkami retro štýlu.

Čiapky

Absolútnym hitom medzi čiapkami sa stali Beanie čiapky. Dajú sa zohnať všade a sú štýlové a moderné. Môžeme nájsť rôzne čiapky s potlačou a taktiež obyčajné, ktoré zaujmú farbou a tvarom. Kombinujú sa k ležérnejším outfitom a sú naozaj pohodlné.

Okrem toho, práve teraz začínajú výpredaje. Využite pri kúpe ešte aj zľavové kódy a ušetrite ešte viac. Slovenské weby ako kuponyzdarma.sk a zlavovy-kod.sk sú dobre známe. Rovnako však môžete lacnejšie nakupovať aj v českých internetových obchodoch. Tisíce zľavových kódov nájdete na stránkach http://www.slevovy-kod.cz/.

Leave a Reply