Zimná móda plná nových farieb

Dámska móda je veľmi rozmanitá a má svoje čaro v každom ročnom období. Hoci väčšina ľudí vníma zimu ako najmenej módne obdobie, i zimné veci sa dajú zladiť do príjemnej kombinácie, ktorá vyjadrí nielen módny trend ale aj originalitu každej ženy. Každá z nás je špecifická a iná, je preto nelogické aby sme vyzerali všetky rovnako. Ak sa s kombinovaním oblečenia chvíľočku pohráte tak zistíte, že dokážete vytvoriť množstvo outfitov, ktoré vyjadria vašu osobnosť.

Zima je obdobie nesúce sa v znamení svetrov na všetky možné spôsoby. Dámske svetre sú tento rok veľmi módnou záležitosťou, nájdete ich vo farbách a vzoroch od výmyslu sveta. Overenou klasikou sú pulóvre jednoduchého strihu bez gombíkov a zbytočne výrazných vzorov. Trochu výraznejšou voľbou sú svetríky s jemným či výraznejším gombíkovým zapínaním, ktoré sa skvelo hodia k džínsom a čižmičkám. Hitom tejto zimy je však najvýraznejší typ svetra, zvaný aj kardigán, ktorý vo vašom šatníku chýbať nesmie. Ide o sveter bez zapínania, väčšinou dlhší ako iné typy svetrov. Niekedy siaha až po kolená a dá sa zladiť skutočne so všetkým. Ak na ňom dominujú výrazné geometrické vzory, úspešne sa vám podarilo zvíťaziť nad nudnosťou zimnej módy.

Ďalším kúskom, ktorý nesmie vo vašom zimnom šatníku chýbať je kvalitný šál. Dámske šály sú nielen skvelou ochranou pred mrazom a vetrom, ale aj módnym doplnkom, ktorý oživí každú kombináciu oblečenia. Rôzne dĺžky, farby a materiály zaručujú, že si na svoje príde každá štýlová žena. Vďaka ich cenovej dostupnosti si ich môžete nakúpiť naozaj mnoho a striedať si ich podľa čoho sami uznáte za vhodné.

Aj napriek mnohým možnostiam kombinácie oblečenia sa vám môže v zime zdať, že sú všetci oblečení podobne ako vy. Zimná zlá nálada môže spôsobiť pocit, akoby ste sa strácali v dave. Zrazu vám všetci pripadajú rovnakí ako vy, necítite sa originálna. Na tento pocit je najlepším riešením nájsť si kúsok oblečenia, ktorý vás spraví úplne inou. Kde však nájsť niečo skutočne odlišné, originálne? Stačí sa nad tým len na chvíľku zamyslieť. Originalite sa predsa najlepšie rozumejú umelecké duše. Práve na tomto fakte stavia módna značka Medicine, ktorá so svojim heslom Everyday therapy vylieči vaše útrapy s tým, čo si zajtra obliecť a ako sa odlíšiť. Ich kúsky sú skutočne originálne a odlíšia vás od ostatných. V každom jednom dizajne oblečenia Medicine je kus duše umelca, čo je na nich aj poznať. Po tom, ako si ich dáte na seba, sa už nebudete cítiť ako ostatní. Z množstva dizajnov a strihov si každá žena vyberie práve to, čo vystihuje práve jej vnútro. Zimné dámske oblečenie tak už nikdy nebude nudné.

Leave a Reply